JW 2420

Opinie o JW 2420

szweju 2010-04-23 20:05:45
Pracuje w tej Jednostce jako starszy szeregowy jako kierowca. Praca wygląda następująco: poniedziałek -piątek wożenie jakiegoś dowódcy do poźnego wieczora, w weekend służba, najczęsciej warta, i tak w kółko. Dni wole za nadgodziny oddają jakby łaskę robili i tak nie wiem czy mi kiedyś oddadzą. Tak więc nie polecam tej jednostki, sam mam zamiar się zwolnić, bo jakby mogli to by tam szeregowych zatyrali na śmierć, nie mogą się biedaki przestawić że zetki już nie ma i nie będzie.
st szeregowy 2012-12-29 21:31:28
szweju - 2010-04-23 20:05:45

Powiem ci coś.
Jak nie miałeś przyjaciół w cywilu, to nie szukaj ich w wojsku. I nawet jak jest tak jak piszesz, to nie donoś na kolegów, tylko uciekaj do mamy.
Pozdrawiam.
johnny 2016-10-20 20:20:19
chyba jako koszarówa :)
Zostaw swoją opinię o JW 2420 - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JW 2420