Decathlon

Lublin

Opinie o Decathlon

a 2009-09-10 09:24:01
Chciałabym uświadomić wszystkich jak wygląda praca w Decathlon lublin..... niestety nikomu nie polecam, jeśli już nawet zostaniesz zatrudniony to popracujesz tam max. 9 miesięcy i to przy dobrych układach............... umowę dają na 3 miesiące a przy czwartym jej przedłużeniu musi być na czas nie określony więc napewno Cię zwolnia zresztą jak to już zrobili z całym personelem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po to żeby nie wiązać się z tobą na dłużej, przy zwolnieniu ( co jest najbardziej żałosne) napewno nie dowiesz się dlaczego tak naprawdę Cię zwolnili, przykład: zimą zwolnili chłopaka z działu, który pracował tam kilka miesięcy mówiąc mu- jesteś świetnym pracownikiem, doprowadziłeś dział do porządku napewno sprawdzisz się na lepszym stanowisku ale nie u nas ;/;/;/ dziękujemy
nie bez powodu 2009-10-01 12:01:04
Witam. Niestety nie zgodzę się z tym co napisałeś, nie masz racji. Jeszcze nikogo nie zwolnili bez powodu. Mogli nie przedłużyć umowy, ale też nie jest to na tej jak napisałeś, zawsze jest jakiś powód!!! I napewno kierownik o tym informuje taką osobę. Jak ktoś jest dobrym pracownikiem to zostaje a jak ktoś się nie przykłada to odpada...
rew 2016-04-03 21:29:15
no takie stanowiska kierownicze to zawsze sa oplacalne..przeciez tak samo duzo mozna zarobic pod waunkiem ze sie ma odpwiednei wyksztalcneue i doswiadcznie
Zostaw swoją opinię o Decathlon - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Decathlon