WWŻ profii

Grabów nad Prosną

Opinie o WWŻ profii

anonim 2009-03-16 11:47:53
Słowa kojarzące się z WWŻ profii .solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobry
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..nerwowe, ponieważ praca na akord, jeden spowalnia pracy i wszyscy nalatuja. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? niewiem ja pracowałam za 450 zł,
Najbardziej podobało mi się w WWŻ profii: ciekawa praca
Najbardziej nie podobało mi się w WWŻ profii:atmosfera i małe zarobki
Dr Dementator 2009-11-16 15:37:20
* Słowa kojarzące się z WWŻ profii .solidna, profesjonalna, rozwojowa, a tak naprawdę to jest złote świecące jajo, ale nie zaglądajcie do środka...
* Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..bdb
* Atmosfera i ludzie tam pracujący: gdyby nie współpracownicy czyli moja druga rodzina to bym się sam już dawno zwolnił, a i oni jak to w rodzinie umieli dopiec ale tylko z powodu użerania i nerwów z przełożonymi
* Od jakiej stawki można negocjować pensję: zależy od stanowiska, ale jak na warunki regionu to bdb zarobki
* Najbardziej podobało mi się w WWŻ profii: zgranie ekipy na jednej płaszczyźnie hierarchii
* Najbardziej nie podobało mi się w WWŻ profii: za dużo ludzi poupychanych na tzw górze, nie umiejących się dogadać w sprawach służbowych i podjąć decyzji. Zbyt długa droga w załatwieniu potrzeb pracowniczych lub po prostu brak odzewu.
Zygi 2013-07-08 11:49:39
Wiesz w m ojej ocenie, moze kiedys było tak jak napisałes, a na przełomie lat sie bardzo zmieniło, jeden wielki bałagan, jesteś liczba a nie personą. Ucinanie wypłaty z miesiąca na miesiac bez słowa stało sie normalnością. Widac po rotacji pracowników cały czas ktos jest nowy. Ludzi po 10 latach pracy wywalaja z dnia na dzień. Praca ph to bardziej odpisywanie na miele w tej firmie. Jak to napisał ktos na innym formu LIPA straszna.
gym 2016-04-19 19:34:11
czy w wwz można spodziewać się dobrego wynagrodzenia?
Zostaw swoją opinię o WWŻ profii - Grabów nad Prosną
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WWŻ profii