logo STAFF SERVICE

STAFF SERVICE

Bielsko-Biała

Opinie o STAFF SERVICE

szukająca pracy 2011-02-28 10:42:50
Strasznie niesympatyczna kobieta tam pracuje. Kobieto odbierająca telefony, trochę empatii i sympatii, na litość boską! Staff Service nie jest, na całe szczęście, jedyną agencją pracy w Bielsku-Białej. Dziękuję, nie skorzystam.
ja 2011-08-26 12:19:12
zgadzam się z Tobą. Kobieta jest okropna, ale ponadto nikomu nie polecam tej agencji. Skorzystajcie to się przekonacie dlaczego.
anonim 2011-09-09 11:32:47
Bardzo pożądna agencja. Płacą na czas, wypłacają nocki, weekendy, miła obsługa w biurze. Pracuje już drugi raz przez ta agencję i mam nadzieję, że za rok też sie uda załapać.
anonim 2011-09-19 09:54:59
Agencje BARDZO polecam bo mam porównanie innych agencji w których pracowałem. Zawsze szybko wszystko załatwiają nie trzeba czekać, płacą w porządku i na czas! A laski w biurze zawsze się ładnie usmiechały :-) oczywiście do mnie :-)
2013-09-30 20:55:30
pracowałem przez nich 1 rok i mogę powiedzieć ze raczej jestem zadowolony, kasa na czas, tylko co miesiąc trzeba było pisać żeby przesłali odcinek z wypłaty (z tego akurat byłem strasznie niezadowolony) poza tym polecam
wojtek 2013-10-01 08:27:43
też pracowałem, 6miesiecy, nie było żadnych problemów, też polecam
Spec 2014-01-28 13:30:12
Zatrudniaja na umowy o prace.
kaleone78 2014-02-17 17:46:32
umowa o prace - jeszcze o niczym nie świadczy
młody 2014-07-05 22:34:40
No niestety nie zawsze dają umowę o pracę bo czasami lecą umowy zlecenia albo dzieła i ja wlaśnie na zlecenie tam jade i znajomi ktorzy tez tam sie zatrudnili tez wiec to jest minus. No ale jak nie ma roboty to się bierze co jest a wkoncu nie jest zle bo placa na czas i z tym to raczej problemu niemam. pani w biurze zawsze jest mila i ma duzo cierpliwosci i zawsze mi wszystko na chlopski rozum wytłumaczy co i jak np z wypłatą i papiery od reki wystawi jak cos sie potrzebuje wiec ja jestem zadowolony.
kolo 2014-07-09 13:46:18
A ja wolalbym zlecenie bo kasy więcej, niestety mam w Stafie umowę o pracę i o zamianie nie ma mowy. To chyba zależy w jakiej firmie sie pracuje. Poza tym w Stafie jest naprawde OK a troche tu juz pracuje.
gosc 2014-07-13 11:31:36
No nie da sie niestety tam wybrać rodzaju umowy.
A to hasło że na zleceniu więcej kasy to takie wbijanie ludziom ciemnoty bo np przy zarobku brutto 1800 zł dostajesz przy umowie o prace około 1320 zł na reke a przy zleceniu okolo 1350 wiec ja dziekuje za te niecałe 30 zl jeśli nie mam ani urlopu ani w razie potrzeby platnego l4 a robote moge stracic z dnia na dzien. No ale racja ze lepiej miec juz to zlecenie niz nic bo sam kiedys robilem bez umowy i jak przyszlo do wyplaty to zastanawialem sie czy dostane tyle kasy na ile sie umowilismy.
Nowy 2014-07-13 19:25:29
Ciekawy zatrudnij sie to bedziesz wiedzial
kobra 2014-10-29 19:07:45
Agencja bardzo przyjazna dla ludzi, którzy chcą pracować i rzeczywiści pracy szukają. Sama jednak pracuje z grupą cwaniaków, którzy tylko kombinują jakby się nie narobić a później mają pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Taki to polski katolicki zwyczaj!
owal 2015-12-22 20:41:08
dziekuje wam dziewczyny za fajny roczek i zarobilem i pracuje dalej bo mnie przejeli wesolych swiat
Gobio 2016-02-09 12:35:21
Nie miałem dotychczas okazji korzystać z usług innej agencji,ale myślę że Staff Service działa uczciwie. Wypłata na czas, godziny dobrze liczone, dodatki do godzin nocnych i popołudniowych także. Dobry kontakt, szybko odpowiadają na e-maile. Jedyny minus to umowy przedłużane na krótki okres czasu czyli co miesiąc, chociaż wiadomo że praca jest na dłużej.
brant 2016-02-29 10:41:34
Ty tongo co ty jesteś inspektor pracy. :-) miej jaja jedz do agencji tam dowiesz się wszystkiego RhE
nixon 2016-04-13 16:44:20
Czy ktoś z Was orientuje się może, czy w agencji zatrudniony jest psycholog - doradca zawodowy?
pracownik1234 2016-07-12 14:38:44
Nie miła obsługa, na rozmowie wszystko fajnie a pozniej okazuje sie zupelnie cos innego. Nie polecam.
Kut 2016-10-19 23:14:05
Potrzebny jest w tym momencie SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA ZAGRANICZNEGO Z J. NIEMEICKIM LUB FRANCUSKIM, bardzo fajna sprawa, bardzo mądra firma z wieloletnim doświadczeniem, mega tam przytulnie i nie ma co narzekać
Zostaw swoją opinię o STAFF SERVICE - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STAFF SERVICE