Lingo S.C.

Chorzów

Opinie o Lingo S.C.

ex pracownik 2011-03-02 16:19:01
dużo by opowiadać , szkoda zachodu i czasu
anonim 2011-07-27 13:45:57
Dlaczego szkoda czasu? Wypada ostrzec innych którzy uwierzą w te bajki opowiadane przez osobę z ,,ZARZĄDU". Do wszystkich : trzeba się uzbroić w cierpliwość nie tylko czekając na pieniądze, ale na jakiekolwiek zlecenie - firma spalona już nie tylko na Śląsku. A każdy z projektów jesli jest oddany w terminie (tylko wtedy gdy nie wtrąca się do niego osoba z ZARZĄDU) to rodzynek. Większość opiera się o ich adwokata i straszenie windykacją i sądem w myśl - jesteśmy najlepsi i nikt nam nie poskoczy. Uwaga poznaj firmę i jej opinię a decyzję o pracy podejmuj rozważnie.
edward.norton.96 2012-01-23 21:00:17
Zgadzam się z opinią, że traktuje się tam pracowników przedmiotowo. Wykorzystują potencjał pracownika, ale na zapłatę trzeba swoje odczekać. Albo się doczekasz, albo i nie... Czasem szefostwu wygodniej jest nie pamiętać... Poza tym chaotycznie wydawane polecenia, niekonsekwencja, nieszczerość, intrygi... Byłem szczery i stałem się niewygodny. Po latach odetchnąłem z ulgą, że rozstałem się z tą firmą. Dobrze się zastanów, zanim podejmiesz u nich pracę. Nie polecam.
[usunięte przez administratora]
Jurek 2012-02-21 00:06:58
Ja również potwierdzam wcześniejsze opinie. Brak zleceń, zalegają z płatnościami. Zdecydowanie odradzam.
Black007 2014-01-21 10:50:53
Miło widzieć, że ta firma upadła. Pracowałem tam w 2006 roku, jako programista/projektant/Team leader. Kasa czasem była, czasem nie, (umowa-zlecenie na kwotę X, a potem to różnie było i pół roku pracowałem bez umowy, co pozwalało im na nie płacenie mi ustalonej stawki.) szef - choleryk, nic nie można załatwić, bo zaraz straszy sądami. Firma wisi mi jeszcze za ostatni miesiąc pracy plus jeden weekend, kiedy robiłem za kangura dla dzieci helen doron. Generalnie nie polecam, dużo intryg i wieczne przeszkadzanie w pracy.
amen 2016-04-23 13:09:55
strona o niczym jeszcze nie świadczy @jarek przyjacielu, może po prostu zostawili ją sobie na pamiątkę z sentymentu, natomiast rzeczywiście firma już nie istnieje w internecie i najwidoczniej brak rekestruk w krs
Zostaw swoją opinię o Lingo S.C. - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lingo S.C.