DECATHLON

Poznań

Opinie o DECATHLON

max 2010-02-12 13:00:36
Aplikowałem na stanowsko Kierownik Terenowy w Decathlonie. Zaprozono mnie na rozmowę na Assystment Center. Jak przyszłem to stwierdzono że jednak będzie rozmowa (chyba nikt nie przyszedł). Po 20 minutach rozmowy powiedziano zebym poczekał 30 minut na kolejna rozmowę. Czekałam ponad 2 godziny. Wreszcie dyrektor zaprosił mnie na kolejną rozmowę. Opowidał mi ile to on medali nie zdobył jakby miało to znaczenie. Poczym zdecydowali że mnie przyjmą i zadowoleni wszyscy byli. Juz za 2 dni miałem podpisać umowę, powiedzieli pensję i każdy wyszedł z uśmiechem. Poczym nie zadzwonili. a jak sam dzwoniłem o co to chodzi że zmieniają zdanie to ponownie udali że mnie nie znają. Jak firma widmo. Nie polecam.
Zastanów się 2010-05-05 14:58:45
Czytając Twoje wypociny nie dziwię się,że Cię nie przyjęli...Składnia dramat.Po co im ktoś w terenie,kto nie zna języka polskiego?
ba 2010-06-05 20:08:54
w decathlonie nie ma takiego stanowiska
farbadoska 2016-03-17 16:58:37
od niedawna poszukują do DECATHLON Sprzedawcę do Działu: Rowery, Sporty Wodne, Turystyka Górska w Piasecznie. Rekrutacja ruszyła kilka dni temu, warto sie pośpieszyć ;)
Zostaw swoją opinię o DECATHLON - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DECATHLON