MAgo S.A.

Rusiec

Opinie o MAgo S.A.

noxious 2009-04-03 12:34:26
Niby obiecująca firma, ładny biurowiec itd. ale wewnątrz panują układy, znajomości, awansuje rodzina, krewni i ci co najgłośniej śmieją się z dowcipów dyrektora. Zwykły człowiek nie ma tam szans ani na rozwój ani na godną pracę. A zwolnić potrafią z dnia na dzień z kpiącym uśmieszkiem na twarzy. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie!!
koleś 2009-04-10 12:44:38
hej dostałem ostatnio zaproszenie do Mago jako z firmy konkurencyjnej na stanowisko handlowca.... czy wie ktoś jak jest w tej firmie.... zarobki, praca, atmosfera, kontrola??

Pzdr
anonim 2009-04-10 13:57:52
Też dostałem 2h temu
anonim 2009-04-16 21:17:41
W firmie tej panuje system jeśli nie [usunięte przez admina]i nie jesteś kolesiem kogoś na stanowisku to nie masz możliwości awansu.ZERO JAKIEGOKOLWIEK SOCJALU.WRÓĆ !!! RAZ DOSTALIŚMY PACZKI ŚWIĄTECZNE(za około 30 zł).Kilka lat temu były bony do supermarketu. SUPER!!! Dwa tygodnie po świętach dowiedzieliśmy się że kwota bonu zostanie nam potrącona z pensji.PRZYSIĘGAM ŻE TO PRAWDA !!! Tu nawet trzech sprzątaczy ma swojego dyrektora .
karuzo 2013-05-30 07:32:02
co znaczy isc na reke?
Jak jestes swój to nawet koperte na swieta dostaniesz
Jak nie jestes, a jeszcze masz większą wiedzę to nawet się nie wychylaj bo bedziesz ,,[usunięte przez moderatora] ale taka jest rzeczywistosc. Motorniczy zawsze najmadrzejszy,tylko zapomnial ,ze to nie tramwaj.!!!!
patryk stodolski 2013-06-26 16:43:57
w tej firmie jest sporo chamstwa i zawisci do blizniego ludzie ogarnijcie sie
:) 2014-07-30 20:50:39
Pracy w Mago nie polecam przełożeni to ludzie którzy nie znają sie na robocie tylko poprostu wchodzili komuś mocno w tyłek . Ty nie masz pracować bo to za mało masz zapier...
edek 2015-01-15 17:59:26
mi się wydaje, że ta firma jest w maire stabilna, no jesli pracują tam sami studenci to z góry wiadomo, że będzie rotacja tak naprawde.. tylko teraz pytanie dlaczego studentom się nie podoba. wydaje mi się, że to jest toche tak, że studenci są ambitni, a jak nie maja możliwości rozwoju to idą w inne miejsce.
edek 2015-03-30 17:10:57
macie moż inne informacje odnośnie pracy u nich? bo szukam, ale na innych formach to raczej niczego takiego nie ma, więc już sam nie wiem co robić czy wybierać się do nich czy nie za bardzo się to opłaca? mam nadzieje, że ktokolwiek napisze jeszcze infromacje o wynagrodzeniach u nich, bo nie wiem czy wyrobie te 1700 zł netto?
Nick 2016-06-29 13:30:16
nie mogę się powstrzymać od komentarza, rzeczywiście - budynek prezentuje się bardzo ładnie, szczególnie holl. W środku natomiast są układy, promowanie kogoś z rodziny, bardzo dziwne relacje. Nie ma socjalu, czyli żadnych dodatkowych pieniędzy na święta, bonów - nic. Być może zarząd nie wie, jak się zachowują poszczególni kierownicy, ale absolutnie nie można mieć zaufania do tego, co mówią.
dej 2016-07-06 18:19:08
gdyby ktoył zainteresowany zatrudnieniem to poszukiwana jest obecnie osoba na stanowisko Asystent działu handlowego z jęz. niemieckim - albo opcjonalnie z angielskim - świetnie to rozwiązali na swojej stronie internetowej z aktualnymi rekrutacjami.
Zostaw swoją opinię o MAgo S.A. - Rusiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAgo S.A.