Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Visual Merchandiser

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • tworzenie planogramów
  • współuczestnictwo w otwarciach nowych salonów
  • tworzenie raportów wraz z dokumentacją zdjęciową
  • monitorowanie trendów i działań konkurencji
  • nadzór nad salonami

Wymagania

Wymagamy:

  • wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • prawa jazdy
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • nastawienia na realizację celów
  • umiejętności pracy z klientem

Oferujemy

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy
  • zniżki pracownicze
  • elastyczne godziny pracy
  • konkurencyjne zarobki
  • umowę o pracę