Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Trener Sprzedaży

Obowiązki

Twoje zadania:

  • realizacja polityki szkoleniowej w zakresie przygotowania i prowadzenia szkoleń (m.in. z zakresu sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, umiejętności komunikacyjnych, zarządzania, uczenia innych)
  • prowadzenie treningów podnoszących wyniki rozwojowe pracowników i współpracowników
  • coaching i monitoring trenerów wewnętrznych
  • przygotowanie skryptów i programów szkoleniowych na bieżące potrzeby
  • raportowanie z działań jakościowych

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 1 rok udokumentowanego doświadczenia trenerskiego w obszarze miękkich kompetencji (umiejętności sprzedażowe, obsługa klienta, komunikacja, motywacja)
  • umiejętność pracy zarówno z grupą szkoleniową, jak i pracy indywidualnej trenerskiej
  • doświadczenie w pracy trenera w sieciach handlowych - mile widziane
  • doświadczenie w szkoleniach dla branży FMCG - mile widziane
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Rozwój w ciekawych projektach
  • Umowę współpracy na czas nieokreślony
  • Pakiet szkoleń wdrożeiowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premia za osiągnięte wyniki
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, karta paliwowa, tablet/laptop, telefon służbowy