Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tokarz

Obowiązki

Twoje obowiązki to:

  • obrabianie przedmiotów zgodnie z instrukcją
  • obsługa tokarki uniwersalnej
  • regularna konserwacja maszyn
  • dbałość o maszyny
  • zapoznanie się z rysunkiem technicznym

Wymagania

Czego wymagamy od kandydatów na to stanowisko:

  • praktyczna umiejętność obsługi maszyny tokarskiej
  • mile widziane wykształcenie zawodowe
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • sprawne posługiwanie się rysunkiem technicznym
  • motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjną stawkę
  • prywatną opiekę lekarską
  • stałe godziny pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach