Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technolog produkcji

Obowiązki

Obowiązki:

  • standaryzacja procesów technologicznych
  • kontrola przebiegu produkcji
  • tworzenie instrukcji i przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń technicznych
  • praca zgodna z harmonogramem
  • kontrola jakości wyprodukowanych materiałów

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia na kierunku technolog produkcji
  • doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • umiejętność opracowywania dokumentacji technicznej
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

Oferujemy:

  • telefon i laptop służbowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • możliwość awansu dla najlepszych pracowników
  • codzienne wyzwania