Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technolog produkcji

Obowiązki

Główne obowiązki:

  • stały nadzór nad przebiegiem procesów w zakładzie produkcyjnym
  • inicjowanie projektów związanych z wdrażaniem nowych technologii
  • współpraca z działem kontroli jakości
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • przestrzeganie przepisów BHP w miejscu pracy

Wymagania

Jakie warunki powinien spełniać potencjalny Kandydat:

  • wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku powiązanym z technologią
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

Oferujemy przede wszystkim pracę w międzynarodowym środowisku, codzienne wyzwania, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju kariery dla wyróźniających się pracowników.