Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technolog produkcji

Obowiązki

Zadania:

  • dbałość o prawidłową organizację procesu produkcyjnego
  • sprawowanie nadzoru nad prawidłowym działaniem sprzętu technicznego
  • planowanie prac modernizacyjnych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi nowych urządzeń

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość procesów technologicznych
  • znajomość specyfiki pracy w zakładzie produkcyjnym
  • samodzielność
  • zaangażowanie

Oferujemy

Nasza oferta:

  • narzędzia niezbędne do pracy
  • umowa o pracę
  • stała współpraca
  • dofinansowanie do wczasów
  • rozwój zawodowy i osobisty