Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technolog Procesu

Obowiązki

Do obowiązków na tym stanowisku należy:

  • projektowanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych
  • prowadzenie projektów dotyczących doskonalenia procesów produkcji
  • tworzenie dokumentacji technologicznej
  • diagnozowanie przyczyn występujących problemów
  • kontrolowanie przebiegu procesów produkcji

Wymagania

Nasze oczekiwania obejmują:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • min. średnie wykształcenie
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • szkolenie wdrożeniowe
  • spotkania integracyjne
  • stałe godziny pracy
  • benefit frekwencyjny