Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa29.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technolog Procesu

Obowiązki

Obowiązki:

  • aktywny udział w w procesie uruchamiania nowych linii produkcyjnych
  • sprawowanie nadzoru nad pracą linii produkcyjnych
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
  • współpraca z innymi działami firmy
  • raportowanie wyników pracy do przełożonego
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy w zawodzie
  • znajomość specyfiki branży produkcyjnej
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • ciekawe wyzwania
  • prywatną opiekę medyczną
  • miłą atmosferę pracy