Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technolog Drewna

Obowiązki

Bieżące zadania:

  • wdrażanie rozwiązań optymalizujących
  • pełnienie nadzoru nad procesami produkcyjnymi
  • przygotowywanie kosztorysu
  • prowadzenie projektów technologicznych
  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie albo wyższe
  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako Technolog Drewna
  • dobra znajomość Excela i programu AutoCAD
  • znajomość koncepcji Lean Manufacturing
  • chęć do pracy

Oferujemy

Zapewniamy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń dodatkowych
  • pracę z nowoczesnymi technologiami
  • świetną atmosferę
  • dodatki socjalne