Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technolog Drewna

Obowiązki

Obowiązki:

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • nadzorowanie procesów technologicznych
  • optymalizacja i standaryzacja procesów technologicznych
  • dokonywanie wycen materiałowych
  • współpraca ze wszystkimi działami przedsiębiorstwa

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją technologiczną
  • wysokorozwinięte myślenie analityczne
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie z tradycją
  • pakiet benefitów
  • ciekawe wyzwania
  • ubezpieczenie na życie