Technik utrzymania ruchu

Wałbrzych
Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technik utrzymania ruchu

Obowiązki

Zadania:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • dokonywanie niezbędnych napraw maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • diagnozowanie przyczyn występujących problemów
  • współpracowanie ze wszystkimi pionami produkcji
  • terminowe wykonywanie zadań

Wymagania

Wymagamy:

  • wykształcenia minimum technicznego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w pracy w tym zawodzie
  • chęci do pracy
  • zaangażowania

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie z tradycją
  • dodatki pozapłacowe
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość poszerzania kompetencji