Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tapicer

Obowiązki

Jako Tapicer będziesz zajmować się:

  • wykonywaniem napraw zniszczonych mebli
  • odświeżaniem i odnawianiem mebli
  • tworzenie elementów o charakterze dekoracyjnym
  • przestrzeganiem instrukcji i standardów jakości
  • przestrzeganiem przepisów BHP w zakładzie pracy

Wymagania

Czego wymagamy:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku (min. 3 lata)
  • wysokorozwinięte zdolności manualne
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • rzetelność
  • terminowość

Oferujemy

Nasza oferta:

  • wynagrodzenie podstawa + premia
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • karta Multisport
  • praca w firmie z tradycją