Starszy Elektryk

Berlin
Oferta opublikowana20.05.2024
Oferta wygasa13.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria
Rodzaj stanowiskastarszy specjalista (senior)

Obowiązki

  • Poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych elektryków przemysłowych do pracy nad różnorodnymi i dużymi projektami.
  • Idealny kandydat to profesjonalista z głęboką wiedzą i praktycznym doświadczeniem w zakresie instalacji średniego napięcia, instalacji przemysłowych i linii produkcyjnych.
  • Oferujemy możliwość pracy w zespole o podobnych zainteresowaniach, gdzie Twój wkład będzie doceniany i nagradzany.

Wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia jako elektryk przemysłowy.
  • Głęboka wiedza i doświadczenie w pracy z instalacjami średniego napięcia
  • Doświadczenie w pracy z instalacjami przemysłowymi, liniami produkcyjnymi, konwoyerami i zrobotyzowanymi liniami automatycznymi
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • Posiadanie odpowiednich certyfikatów i licencji, w tym certyfikatów na obsługę wózków widłowych i podestów nożycowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy zespołowej
  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów i sytuacji awaryjnych
  • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • zagwarantowane pokrycie kosztów transportu i zakwaterowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  • gwarantowane godziny pracy: między 48 a 60 godz. tygodniowo
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B i ciągłość zleceń
  • rotacyjny system pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień wolnego)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży

Benefity

Spotkania integracyjne
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1