Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Sprzedawca

Obowiązki

  • Sprzedaż i obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiednich mieszanek kawy,
  • utrzymywanie czystości w lokalu i dbanie o wizerunek firmy,
  • budowanie relacji z klientami,
  • dbanie o ekspozycję towaru.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy z klientem,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • język angielski na poziomie B1,
  • komunikatywność i optymizm,
  • znajomość rynku kawy mile widziana.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • profesjonalny pakiet szkoleń na start,
  • wdrożenie do pracy przez doświadczonego pracownika,
  • program punktów sprzedażowych z atrakcyjnymi nagrodami.