Specjalista Ds. Ubezpieczeń

Września
Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Ubezpieczeń

Obowiązki

Zadania na Twoim stanowisku:

  • Realizacja realnych i wyważonych celów w zakresie sprzedaży ubezpieczeń
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Obsługa klienta w salonie zgodnie ze standardami marki
  • Prowadzenie bazy klientów w CRM, planowanie i terminowa realizacja kontaktów
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientem
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w branży ubezpieczeniowej
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Wykształcenia średniego lub wyższego
  • Kultury osobistej dającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Zdecydowania na długofalową współpracę
  • Spostrzegawczości i zdolności komunikacyjnych

Oferujemy

Otrzymasz:

  • Umowę o pracę na stabilnych warunkach zatrudnienia
  • Rozbudowaną ścieżkę szkoleniową
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie zależne od wyników
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę