Specjalista ds. Obsługi Klienta - Canal+ - praca od zaraz!

Góra Kalwaria
Oferta opublikowana26.02.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

E-MCC od ponad 10 lat działa na rynku szeroko rozumianego outsourcingu Call Center. Dla naszych Klientów jesteśmy skutecznym wsparciem rozwoju biznesu. Przedmiotem naszych działań jest m.in. obsługa klienta, sprzedaż i pozyskiwanie klienta, umawianie spotkań handlowych b2b oraz b2c, utrzymanie klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem projektu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży - Platforma Canal+

Nasza oferta to:

Stabilne zatrudnienie
Praca zmianowa w godzinach 9.00–17.00/13.00-21.00
Stawka od 20-25 zł brutto/h + solidne premie (rozbudowany system motywacyjny - średnio ok. 2000zł)
Praca zdalna po okresie wdrożenia
Godzinna przerwa w czasie pracy
Dofinansowanie do karty Multisport
Prywatna opieka medyczna
Darmowy dostęp do HBO GO
Nagrody rzeczowe (np. odzież, elektronika, bony sodexo, karty podarunkowe, sprzęty kempingowe wiodących producentów, artykuły wyposażenia wnętrz itp.)
Udział w szkoleniach mających na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych organizowanych przez współpracująca firmę zewnętrzną, szkolenia zakończone certyfikatem
Biuro blisko Metra Pole Mokotowskie (ul. Rejtana 17)

Obowiązki:

Obsługa połączeń przychodzących (ok. 70%) i wychodzących
Obsługa Live Chatu
Sprzedaż nowych umów platformy CANAL+ oraz usług dodatkowych (telefon i internet)

Oczekujemy:

Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
Dyspozycyjności minimum 140h w miesiącu
Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
Rezolutności i umiejętności kreatywnego reagowania
Dobrej dykcji
Otwartości i poczucia humoru

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez E-MCC Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1