Specjalista ds. Nieruchomości

Ostrów Wielkopolski
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżanieruchomości

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Nieruchomości

Obowiązki

Poszukujemy osób, które interesują się branżą nieruchomości.

Osób ambitnych, które chcą pozyskać wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz rozwijać się w danym sektorze.

Jako firma stawiamy na rozwój i również dbamy o rozwój naszych pracowników dając pełne wsparcie merytoryczne i praktyczne.

Nasz zespół to ludzie ambitni i spełniający się w pośrednictwie kupna/sprzedaży oraz wynajmu/najmu nieruchomości, a co za tym idzie osiągający bardzo dobre wyniki.

Stawiamy na sukces, ale również dbamy o dobre relacje i przyjazną atmosferę w firmie!

Dzięki nam możesz znaleźć się w miejscu gdzie praca się stanie częścią Twojego życia a nie przykrym obowiązkiem!

Wymagania

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Pracę z klientem w celu dokonania transakcji zakupu oraz wynajmu nieruchomości
  • Przyjmowanie nowych ofert i powiększanie istniejącej bazy
  • Wykonywanie codziennych raportów z pracy do Managera
  • Kierowanie każdego klienta do naszego doradcy finansowego w celu
  • uzyskania najlepszej formy finansowania inwestycji
  • Idealny kandydat to osoba:
  • Dyspozycyjna
  • Posiadająca doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Posiadająca umiejętność negocjacji
  • Nastawiona na rozwój zawodowy i osiągnięcia sukcesu
  • Samodzielna
  • Zajmująca się aktywnym pozyskiwaniem ofert
  • Cechująca się wysoką kulturą osobistą
  • Ceniąca obsługę klientów na najwyższym poziomie
  • Mile widziane: doświadczenie w branży nieruchomości, bankowości

Oferujemy

  • 1 Miejsce Na Liście Polecanych Biur Nieruchomości portalu Oto Dom.pl oraz Gratka.pl Morizon.pl
  • Pracę w jednej z najlepszych firm w Polsce, która została laureatem konkursów: Orły Nieruchomości 2021, Orły Nieruchomości GOLD 2021, Orły Nieruchomości 2020, Orły Nieruchomości GOLD 2020, Orły Nieruchomości 2019, Orły Nieruchomości GOLD 2019
  • Wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy
  • Silną markę
  • Spotkania integracyjne
  • Pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty
  • Dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę, system CRM, baza ofert i klientów,
  • Komfortowe i nowoczesne warunki pracy
  • Reklamę ogłoszeń na kilkudziesięciu portalach branżowych
  • Stabilność oraz rozwój zawodowy w renomowanej firmie
  • Wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników
  • Profesjonalnie wyposażone biuro, telefon służbowy, laptop
  • Napoje
  • Możliwość uzyskania Uprawnień
  • Szkolenia Wdrożeniowe
  • Udział w branżowych Konferencjach
  • Firmowe Eventy