Specjalista ds. Marketingu

Jarocin
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Marketingu

Zadania

  • wdrażanie strategii marketingowej
  • przygotowywanie analiz i raportów
  • kontakt z mediami
  • dbanie o pozytywny wizerunek marki w sieci
  • obsługiwanie kont w mediach społecznościowych

Wymagania

  • min. rok doświadczenia w pracy na tym stanowisku
  • znajomość zagadnień związanych z marketingiem
  • umiejętność obsługi profili w mediach społecznościowych
  • znajomość Google Analytics
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • ciekawe wyzwania
  • szkolenie wdrożeniowe
  • rozwój zawodowy i osobisty
  • pakiet benefitów