Specjalista ds. Marketingu

Rawicz
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Marketingu

Zadania

  • projektowanie strategii marketingowej
  • systematyczne tworzenie raportów
  • tworzenie ofert promocyjnych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku marki
  • monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

  • doświadczenie
  • dobra znajomość branży marketingowej
  • znajomość obsługi kanałów społecznościowych
  • dobra znajomość narzędzi Facebook Ads i Google Analytics
  • myślenie kreatywne

Oferujemy

  • korzystne warunki zatrudnienia
  • ciekawe projekty
  • atrakcyjny system premiowania
  • możliwość poszerzania kompetencji
  • bezpłatną opiekę medyczną