Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżakontrola jakości

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. jakości

Obowiązki

Do głównych obowiązków będzie należało:

  • Identyfikacja, analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych oraz wdrażanie działań korygujących na każdym procesu
  • Tworzenie oraz realizację procedur związanych z kontrolą jakości
  • Szkolenie pracowników z zakresu wskazanych zagadnień jakościowych
  • Bieżąca kontrola jakości dostaw, wyrobów gotowych w procesie
  • Prowadzenie zapisów z kontroli, raportowanie oraz analiza statystyczna wyników
  • Współpraca z pionem produkcji oraz z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • Obsługa urządzeń pomiarowych

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość narzędzi jakości - metodologia ustalania przyczyn niezgodności
  • Znajomość metod statystycznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office - Excel, Word, Power Point

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet szkoleń
  • Bogaty pakiet socjalny