Specjalista ds. fakturowania

Kalisz
Oferta opublikowana29.03.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. fakturowania

Obowiązki

  • wystawianie faktur, faktur korygujących, duplikatów i innych dokumentów księgowych
  • obsługa rozliczeń
  • rozliczanie klientów
  • przygotowywanie zestawień
  • obsługa zgłoszeń klientów dotyczących rozliczeń i płatności
  • windykacja
  • kompletowanie dokumentów dotyczących wystawianych faktur

Wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej z fakturowaniem w działach finansowych, rozliczeniowych, administracji (min rok)
  • wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • znajomość przepisów podatkowych związanych z fakturowaniem
  • dobra znajomość MS Office w szczególności programu Excel
  • dokładność w wykonywaniu zadań
  • gotowość do podejmowania nowych zadań i poszerzania wiedzy
  • komunikatywność, samodzielność, terminowość

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę
  • terminowe wynagrodzenie
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego
  • dofinansowanie do zajęć sportowych (karta MultiSport)
  • dofinansowanie szkoleń i kursów