Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżabhp / ochrona środowiska / rolnictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. BHP

Obowiązki

Główne zadania:

  • prowadzenie dokumentacji BHP
  • prowadzenie szkoleń BHP
  • zapewnienie odzieży ochronnej pracownikom produkcyjnym
  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej
  • dokonywanie oceny i dopuszczanie do użytku nowych maszyn i urządzeń
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi odpowiedzialnymi za obszar BHP, ergonomii pracy i ochrony środowiska
  • dbanie o środowisko i higienę pracy
  • raportowanie i analiza danych na potrzeby przełożonego i innych działów

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP
  • znajomość przepisów, wymogów prawnych i aktualnych regulacji z zakresu BHP i ergonomii pracy
  • 2 letnie doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy

Korzyści:

  • Umowę o pracę
  • Pełen pakiet benefitów
  • Dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie