Spawacz TIG/monter rur przemysł spożywczy

Emmeloord
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • W związku z realizacją montaży w Holandii poszukujemy osób do pracy na stanowisku spawacz TIG - aluminium
Numer referencyjny:141

Obowiązki

  • Oferujemy pracę dla spawacza (141)-montera rur. Praca polega na spawaniu i łączeniu cienkościennych (>2mm) rur ze stali nierdzewnej. Czytanie rysunków technicznych i budowanie kompletnych instalacji dla przemysłu spożywczego
  • Spawacz TIG -aluminium

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie (w tym aktualny certyfikat 141)
  • język angielski w stopniu podstawowym
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • stawkę 640€ netto/40h pracy + możliwe nadgodziny
  • opłacony pokój jednoosobowy, ubezpieczenie i dojazdy do pracy na miejscu
  • możliwość pracy na własnej działalności (stawki 33-34€)