Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Social Media Manager

Obowiązki

  • współtworzenie strategii komunikacyjnej
  • monitorowanie efektywności zespołu
  • tworzenie kampanii z użyciem narzędzi Facebook Ads
  • przygotowywanie grafików dla zespołu
  • realizacja celów długoterminowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
  • znajomość obsługi Facebooka, Twittera, Instagrama
  • znajomość narzędzi Google Analytics
  • rozwinięte zdolności przywódcze
  • myślenie kreatywne

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w ciekawych projektach
  • dofinansowanie do wczasów
  • prywatna opieka lekarska
  • możliwość szkoleń dodatkowych