Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Ślusarz

Obowiązki

Obowiązki na tym stanowisku:

  • dokładna obróbka metali
  • wzrokowa kontrola jakości produktów po obróbce
  • zapoznanie się z rysunkiem technicznym
  • prawidłowe korzystanie z narzędzi ręcznych
  • praca zgodnie z wyznaczonymi standardami jakości

Wymagania

Nasze oczekiwania są następujące:

  • minimum kilkuletnie doświadczenie w zawodzie ślusarza
  • dokładność
  • znajomość obsługi komputera
  • dobra wyobraźnia przestrzenna
  • umiejętność pracy z ludźmi

Oferujemy

Co oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony
  • pracę w przyjaznym środowisku
  • jasne reguły premiowania
  • stabilne stanowisko
  • wsparcie przełożonego