Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Senior - Accountant

Obowiązki

Twoje zadania

  1. Bieżąca wycena funduszy inwestycyjnych
  2. Bieżąca księgowość i wycena instrumentów finansowych w portfelach firmy
  3. Uzgadnianie sald kont na zamknięcie miesiąca
  4. Udział w procesie zamknięcia roku księgowego
  5. Bieżące analizownie i raportowanie wyników finansowych firmy

Wymagania

Nasze oczekiwania

  1. Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  2. Znajomość zasad rachunkowości i wyceny instrumentów finansowych
  3. Biegła znajomość MS Excel
  4. Znajomość języka angielskiego
  5. Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na współpracę w zespole
  6. Dokładność oraz doskonała organizacja czasu pracy

Oferujemy

Twoje korzyści

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie
  3. Lekcje języka angielskiego
  4. Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  5. Premie uznaniowe