Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Sekretarka w biurze

Obowiązki

  • bieżąca obsługa sekretariatu
  • obsługa firmowych skrzynek mailowych
  • sporządzanie dokumentów firmowych np. pełnomocnictw, protokołów
  • nadzór nad zaopatrzeniem biura oraz sprzętem IT
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • bieżące wsparcie administracyjne pracowników firmy
  • prowadzenie elektronicznego oraz papierowego obiegu dokumentów
  • organizacja spotkań, konferencji, podróży służbowych

Wymagania

  • wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (obsługa anglojęzycznych spotkań, odbieranie zagranicznych połączeń telefonicznych w celu przekierowania do osoby kontaktowej, weryfikacja anglojęzycznych umów)
  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach trudnych
  • samodzielność, punktualność, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet medyczny
  • realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji