Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Recepcjonistka

Obowiązki

  • Bezpośrednia, telefoniczna oraz e-mailowa obsługa Klientów Kancelarii
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji w Kancelarii
  • Bieżące wsparcie zespołu w czynnościach administracyjnych
  • Zarządzanie dokumentacją
  • Monitorowanie zużycia oraz zamawianie art. biurowych, gospodarczych
  • Obsługa spotkań
  • Prowadzenie kalendarza spotkań

Wymagania

  • Mile widziane osoby w trakcie studiów zaocznych
  • Znajomość obsługi komputera (Ms Office) oraz urządzeń biurowych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoka kultura osobista
  • Rzetelność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  • Współpraca z profesjonalnym zespołem w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się Kancelarii