Przedstawiciel handlowy - Doradca handlowy

Niepołomice
Kontrakt B2B6 000-9 000 złnetto / mies.
Oferta opublikowana22.02.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracyhybrydowa, mobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat, część etatu
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Obowiązki

  • współpraca z odbiorcami hurtowymi i detalicznym,
  • pozyskiwanie nowych klientów detalicznych,
  • odpowiedzialność za rozwój rynku i realizację planów sprzedaży,
  • zapewnienie wysokich standardów współpracy z klientami,
  • analiza rynku pod kątem działań firm konkurencyjnych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość branży FMCG
  • mile widziane doświadczenie w branży mięsnej
  • zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych,
  • znajomość obsługi pakietu Ms Office,
  • umiejętność planowania pracy i realizacji wyznaczonych celów,
  • wszechstronna wiedza na temat rynku i konkurencji,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w dużej stabilnej firmie,
  • Możliwość rozwoju,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata