Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy

Obowiązki

·      Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z Klientami
·      Opracowywanie i realizacja strategii oraz planów sprzedażowych dla dedykowanych segmentów rynków,
·      Pozyskiwanie nowych klientów
·      Realizacja celów sprzedażowych i założeń budżetowych
·      Przygotowywanie ofert oraz dokumentacji handlowej
·      Monitorowanie obsługiwanych rynków

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość lokalnego rynku w branży FMCG
  • Duże umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Bardzo dobra organizacja czasu i zadań
  • Gotowość do nauki, otwartość na nową wiedzę i ludzi
  • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość pracy, rozwoju i awansu w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • Narzędzia - samochód, telefon