Projektant Instalacji Sanitarnych

Wałbrzych
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Instalacji Sanitarnych

Obowiązki

Do obowiązków kandydata należeć będzie:

  • projektowanie oraz wsparcie zespołu realizującego projekty branży sanitarnej dla infrastruktury przemysłowej: instalacje oraz źródła ciepła i chłodu, sieci ciepłownicze wodne oraz parowe,

  • współpraca z projektantami innych branż,

  • uzgadnianie dokumentacji z klientem oraz właściwymi urzędami,

  • tworzenie dokumentacji warsztatowej oraz powykonawczej.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Inżynieria Środowiska,

  • posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych,

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe,

  • umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,

  • dobra organizacja pracy i logiczne myślenie,

  • dobra znajomość obsługi programów branżowych,

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy,

  • pracę w młodym i zaangażowanym zespole,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy