Projektant instalacji elektrycznych

Krosno
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant instalacji elektrycznych

Obowiązki

Opis stanowiska:

  1. Weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót, oraz kosztorysów i przedmiarów robót
  2. Organizacja i nadzór realizowanych inwestycji i przeglądów technicznych
  3. Wsparcie w przygotowaniu ofert
  4. Sprawdzanie kart materiałowych
  5. Opracowywanie harmonogramu prac z branży elektrycznej
  6. Zamawianie towaru oraz kontrola dostaw

Wymagania

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe kierunkowe
  2. Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  3. Prawo jazdy kategorii B
  4. Dobra organizacja pracy własnej
  5. Samodzielność, dokładność i zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. Udział w wielobranżowych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe
  3. Szkolenia branżowe i kursy językowe
  4. Premie kwartalne
  5. Przyjazną atmosferę w pracy