Projektant instalacji elektrycznych

Gniezno
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant instalacji elektrycznych

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, projektów budowlanych i wykonawczych z zakresu branży elektrycznej i teletechnicznej zgodnie z harmonogramem oraz wymaganą jakością
  • Przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów i specyfikacji technicznych do w/w dokumentacji - program Norma, Excel
  • Udział w spotkaniach z zamawiającym klientem
  • Analiza dkumentacji pod kątem technicznym
  • Proponowanie optymalizacji rozwiązań

Wymagania

Wymagania:

  • Studia wyższe -preferowany wydziału elektryczny
  • Doświadczenie przy opracowywaniu dokumentacji projektowej branży elektrycznej i teletechnicznej
  • Znajomość programów: AutoCad, Microstation, pakiet MS Office oraz innych programów specjalistycznych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole projektowym działającym w różnych obszarach
  • Wysoką kulturę organizacyjną, przyjazną atmosferę i wzajemną pomoc
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia - szkolenia
  • Możliwość pracy przy projektach zagranicznych
  • Możliwość doskonalenie znajomości języka angielskiego