Programista Java (stażysta)

Gdańsk
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Java (stażysta)

Obowiązki

  • tworzenie kodu aplikacji z zachowaniem standardów,
  • dbanie o jakość i optymalizację wytworzonych rozwiązań,
  • dbanie o dokumentację techniczną,
  • uczestnictwo w spotkaniach zespołu,
  • praca 100% zdalna, na początku hybrydowo w modelu 3x w biurze

Wymagania

  • posiadasz kompetencje w rozwiązaniach chmurowych,
  • komunikujesz się w  języku angielskim na poziomie B1,
  • a przede wszystkim jesteś osobą komunikatywną, samodzielną, innowacyjną, proaktywną i pasjonatem technologii.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence,
  • dostęp do technologicznych platform e-learningowych - Treehouse, Udemy, Pluralsight,
  • kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT,
  • kafeteryjny system benefitów - Motivizer,
  • prywatną opiekę medyczną - Luxmed.