Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Java

Obowiązki

OSOBA PRACUJĄCA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • rozwijanie istniejących funkcjonalności oferowanego przez Spółkę oprogramowania,
  • tworzenie nowych funkcjonalności,
  • udział w projektowaniu i analizach,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki.

Wymagania

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • bardzo dobra znajomość języka Java,
  • dobra znajomość języka SQL,
  • umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków oraz szybkiego przyswajania wiedzy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy

NASZA OFERTA:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w firmie o stabilnej sytuacji finansowej,
  • zatrudnienie w dogodnej formie (umowa o pracę, samozatrudnienie, umowa cywilnoprawna),
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • udział w ciekawych projektach informatycznych,
  • świetna atmosfera pracy w młodym, zgranym zespole,
  • jasna ścieżka kariery,
  • możliwość korzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych,