Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Java

Obowiązki

Twoje zadania:

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań informatycznych w obszarze billingu i systemów wspierających procesy finansowe firmy.
  • Opieka nad powierzonymi systemami i aplikacjami w zakresie kontroli wszelkich zachodzących w nich modyfikacji.
  • Analiza i konsultacje architektury i projektów technicznych nowych i modyfikowanych systemów informatycznych w tym nadzór nad pracami projektowymi.
  • Analiza błędów, ich usuwanie i testowanie rozwiązań.
  • Analiza funkcjonalna systemów i rekomendowanie usprawnień.
  • Tworzenie oprogramowania, elementów oprogramowania a także testowanie systemów informatycznych.
  • Przygotowywanie dokumentacji systemowej i projektowej.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe: informatyka (lub pokrewne).
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe  w obszarze rozwoju oprogramowania.
  • Dobra znajomość języka SQL poparta doświadczeniem w programowaniu systemów opartych o MS SQL Server lub Oracle.
  • Znajomość języka Java (Spring, Angular, Camunda) oraz serwerów Wildfly i Apache Tomcat.
  • Mile widziana będzie znajomość procesów Continuous Integration/Continuous Deployment opartych o narzędzia Jenkins i Liquibase.
  • Umiejętność projektowania rozwiązań informatycznych i rozwoju oprogramowania, bardzo dobra znajomość technologii informatycznych Java, innowacyjność, gotowość do dzielenia się wiedzą.
  • Silna orientacja na wyniki, współpracę i klienta, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy

Oferujemy

  • pracę w przyjaznym zespole
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • szkolenia, konferencje,
  • naukę języka angielskiego
  • elastyczne formy zatrudnienia i pracy,
  • pracę zdalną
  • wyjazdy integracyjne