Pracownik gospodarczy ośrodka rekreacyjnego – praca weekendowa

Kłaj
Umowa zlecenie30 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa20.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatudodatkowa
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi Sp. z o.o., wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050. Partner platformy Jobel.pro.

Obowiązki

  • Prace porządkowe na terenie ośrodka
  • Utrzymanie czystości na terenach zielonych
  • Dbanie o porządek w obiektach sanitarnyc

Wymagania

  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • W przypadku obcokrajowców, komunikatywna znajomość j. polskiego

Oferujemy

  • Prace dorywczą w okresie świątecznym 31.03-1.04, z możliwością podjęcia stałej współpracy na weekendy
  • Umowę zlecenie ze stawką 30 zł/h brutto
  • Szybkie podpisanie umowy online bez wychodzenia z domu
  • Miejsce pracy ośrodek rekreacyjny “Dolina Raby” Kłaj
  • WYPŁATA TERAZ - wynagrodzenie wypłacamy do 2 dni po zakończeniu zlecenia!

Benefity

Elastyczny czas pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1