Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik Budowlany

Obowiązki

Obowiązki:

zatrudnimy osoby z doświadczeniem w  budownictwie od podstaw do wykończenia wnętrz z doświadczeniem jako:

  • cieśle szalunkowi,
  • betoniarze, malarze,
  • brukarze lub pomocnicy z podstawowym doświadczeniem

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach budowlanych
  • znajomość rysunku technicznego dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie plus premie
  • elstyczny garfik pracy
  • szkolenia branżowe
  • ubezpieczenie zdrowotne