Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pizzerman

Obowiązki

  • obsługa pieca do pizzy opalanego drewnem przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa
  • przygotowywanie potraw według ustalonych standardów
  • dbanie o jakość i estetykę wydawanych potraw
  • prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych, dbanie o ich dostępność
  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

Wymagania

  • zaangażowania i dyspozycyjności – praca od piątku do niedzieli
  • umiejętności pracy w zespole
  • wymagane doświadczenie na stanowisku
  • umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę
  • pracę w energicznym zespole pełnym pasji
  • umowę zlecenie