Piaskarz

Kampen
Umowa o pracę13-14 €brutto / godz.
Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • W związku z realizacją montaży w Holandii poszukujemy piaskarzy.

Obowiązki

  • Poszukujemy doświadczonych piaskarzy do pracy przy piaskowaniu dużych konstrukcji stalowych

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • język angielski w stopniu podstawowym
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • stawki 530€ netto/40h pracy + możliwe nadgodziny
  • opłacony pokój jednoosobowy, ubezpieczenie i dojazdy do pracy na miejscu
  • LOKALIZACJA:Kampen

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie dojazdów do pracy

Dodatkowe informacje

  • Firma Estom od 14 lat rekrutuje pracowników technicznych do realizacji projektów w Polsce i za granicą