Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Branżaopieka zdrowotna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Opiekun osób starszych

Obowiązki

  • podstawowa opieka z uwzględnieniem niezbędnej profilaktyki
  • prowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych i pomoc w rehabilitacji
  • przestrzeganie i wdrażanie obowiązujących przepisów higienicznych
  • prowadzenie dokumentacji wykonanych czynności

Wymagania

  • doświadczenie i/lub wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie w pracy
  • gotowość do pracy w różnych lokalizacjach
  • samochód i prawo jazdy - mile widziane, lecz nie wymagane

Oferujemy

  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych
  • bezpłatne ubranie robocze
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia
  • darmowe zakwaterowania - pokoje jednoosobowe
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek