Opiekun Klienta z językiem angielskim

Rzeszów
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Opiekun Klienta z językiem angielskim

Obowiązki

  • obsługa i kontakt ze stałymi klientami sklepu,
  • umiejętna sprzedaż nowych produktów,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • wystawianie faktur,
  • współpraca z zespołem handlowym.

Wymagania

  • znajomość nowych produktów sklepu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwe nawiązywanie kontaktów,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • umowa o pracę lub B2B,
  • praca hybrydowa lub zdalna,
  • narzędzia pracy: komputer, telefon, własne biurko,
  • pakiety dofinansowań sportowych i medycznych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazna atmosfera,
  • szkolenia wewnętrzne.