Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator produkcji

Obowiązki

Opis pracy:

  • dbanie o ciągłość pracy linii produkcyjnej
  • rozwiązywanie bieżących problemów
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
  • dbanie o stanowisko pracy
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn produkcyjnych

Wymagania

Nasze wymagania obejmują:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie zawodowe - mile widziane
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • motywacja do pracy

Oferujemy

Nasza oferta obejmuje:

  • wysokie zarobki
  • umowę o pracę
  • codzienne wyzwania
  • stałe godziny pracy
  • kartę medyczną lub sportową